قوانین

به باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران خوش آمديد

مقررات ناظر بر پايگاه اينترنتي باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران

کليه فعاليت­هاي پايگاه اينترنتي باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران و اعضاي آن منطبق بر قوانين تجارت الکترونيکي و جرايم رايانه­اي و ساير قوانين و دستورالعمل ­هاي مربوطه مي‌باشند. همچنين در صورت لزوم بانک صادرات ايران اختيار دارد تغييرات مورد نياز را در مقررات و ضوابط ناظر بر باشگاه اعمال نمايد. کليه تغييرات احتمالي با بروزرساني در سايت باشگاه اطلاع ­رساني خواهد شد و به محض بروزرساني، کليه ­ي اعضا ملزم به رعايت آن مي­ باشند. لذا ضروري است اعضاي باشگاه مندرجات سايت را مطالعه و پيگيري نمايند.

 1. مالکيت معنوي اطلاعات موجود در پايگاه اينترنتي باشگاه مشتريان متعلق به بانک صادرات ايران مي­باشد.
 2. مطابق قوانين بين ­المللي کپي­ رايت، کليه ­ي مندرجات اين پايگاه شامل لوگوها، تصاوير، مندرجات، نرم­ افزارها و... جزء دارايي­هاي بانک صادرات ايران بوده و هر گونه استفاده از آن ممنوع مي­باشد.
 3. کليه ­ي خدمات و اطلاعات اين پايگاه براي استفاده­ ي اعضاي باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران بوده و هرگونه سوء­استفاده از آن داراي پيگرد قانوني مي ­باشد.
 4. به منظور حفظ حريم خصوصي افراد، باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران هيچ­ يک از اطلاعات ارائه شده از سوي اعضا و اطلاعات مربوط به امتياز ايشان را در اختيار سايرين قرار نخواهد داد.
 5. اطلاعات وارد شده از سوي شما صرفاً توسط بانک صادرات ايران و واحدهاي تابعه و به منظور ارتقاي سطح کيفي محصولات ارائه شده مورد بهره­ برداري قرار خواهد گرفت.
 6. در صورت تشخيص عدم صحت اطلاعات ارائه شده از سوي افراد، باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران مي­ تواند نسبت به اصلاح و جايگزيني آن با اطلاعات صحيح اقدام نمايد.
 7. هرگونه نقل قول از مطالب اين پايگاه، صرفاً براي پايگاه­هايي که منافع غيرتجاري را دنبال مي کنند و با ذکر منبع، مجاز است.
 8. هرگونه تلاش براي دسترسي غيرمجاز به اجزا، اسناد، اطلاعات، محتويات و... اين پايگاه از طريق رمزگشايي، هک و هر روش غيرمجاز ديگر ممنوع مي­ باشد.
 9. استفاده از هر برنامه، الگوريتم يا عمليات براي کپي يا هدايت بخشي از اطلاعات اين پايگاه ممنوع مي­ باشد.
 10. باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران اختيار دارد درخواست متقاضيان براي عضويت در باشگاه را بررسي نموده و نسبت به پذيرش يا عدم پذيرش آن تصميم­ گيري نمايد. همچنين در صورت تشخيص تخلف هر يک از اعضا از قوانين و مقررات، باشگاه مي ­تواند به صورت يک طرفه و بدون اعلام قبلي، نسبت به لغو کليه امتيازات و عضويت وي اقدام نموده و حق هرگونه ادعا و اعتراض در اين خصوص از اعضا سلب شده است.
 11. محدوده فعاليت اعضا در باشگاه صرفاً انجام فعاليت­هاي مجاز منطبق بر اهداف باشگاه بوده و ارسال هرگونه مطالب خلاف قانون و اخلاق، ويروس­هاي رايانه­ اي، درخواست­هاي تجاري و تبليغاتي، فعاليت­هاي سياسي، نامه­ هاي زنجيره­اي و... ممنوع مي­باشد و در صورت وارد آمدن هرگونه خسارت به بانک صادرات ايران و واحدهاي تابعه، ناشي از فعاليت اعضا خارج از حدود تعيين شده، مسئوليت جبران آن بر عهده شخص يا اشخاص خاطي مي­باشد.
 12. هر گونه تصميم­ گيري در خصوص امتيازات اعم از نحوه کسب، سقف قابل اکتساب، مدت زمان اعتبار، اختيارات اعضا در استفاده و شرکت در طرح­ها و قرعه­ کشي­ ها، تعديل، ارزش ريالي امتيازات و... همچنين تصميم ­گيري درخصوص تغيير زمان­بندي امتيازات و طرح­ها، توقف عضويت اعضاي غيرفعال، اعطاي جوايز و پاداش­ها و... در اختيار باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران مي ­باشد و هيچ يک از افراد حق ادعا يا اعتراضي در اين خصوص ندارند.
 13. هر­گاه براي باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران محرز گردد که امتياز کسب شده توسط هر يک از اعضا با انجام عمليات غير واقعي و صوري کسب شده است، باشگاه اختيار دارد به صورت يک طرفه و بدون اعلام قبلي نسبت به توقف فعاليت ايشان در هر مرحله­ اي که باشند، اقدام نمايد و افراد مذکور حق هرگونه ادعا و اعتراضي را از خود سلب مي­ نمايند.
 14. در صورت بروز هرگونه مشکل فني و محدوديت در دسترسي به وب ­سايت، باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران نهايت تلاش خود را جهت رفع مشکل در اسرع وقت خواهد نمود ليکن هيچگونه تعهد و مسئوليتي در قبال مشکلات احتمالي به وجود آمده نخواهد داشت.
 15. وجود لينک باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران در وب­ سايت­ها و وبلاگ ­ها به معناي تاييد محتواي آنها از سوي باشگاه نمي­باشد.
 16. کليه ­ي اعضاي باشگاه، ضمن ثبت­نام در باشگاه، مقررات مريوطه را مطالعه نموده و موافقت خود را با شرايط آن اعلام مي ­نمايند.
 17. در صورت انجام هر گونه تخلف و عدم رعايت قوانين و مقررات مندرج در سايت، بانک صادرات ايران حق دارد حسب صلاحديد خود نسبت به پيگيري موضوع از طريق مراجع قضايي، واحدهاي حقوقي و ساير نهادهاي مرتبط اقدام نمايد.