× کاربر گرامي مرورگر مورد استفاده شما فاقد امنيت کافي است لطفا براي کارايي عملکرد سايت از مرورگر Chrome ويا Mozilla firefox استفاده نماييد.
قوانین

به باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران خوش آمديد

مقررات ناظر بر پايگاه اينترنتي باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران

کليه فعاليت­هاي پايگاه اينترنتي باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران و اعضاي آن منطبق بر قوانين تجارت الکترونيکي و جرايم رايانه­اي و ساير قوانين و دستورالعمل ­هاي مربوطه مي‌باشند. همچنين در صورت لزوم بانک صادرات ايران اختيار دارد تغييرات مورد نياز را در مقررات و ضوابط ناظر بر باشگاه اعمال نمايد. کليه تغييرات احتمالي با بروزرساني در سايت باشگاه اطلاع ­رساني خواهد شد و به محض بروزرساني، کليه ­ي اعضا ملزم به رعايت آن مي­ باشند. لذا ضروري است اعضاي باشگاه مندرجات سايت را مطالعه و پيگيري نمايند.

 1. مالکيت معنوي اطلاعات موجود در پايگاه اينترنتي باشگاه مشتريان متعلق به بانک صادرات ايران مي­باشد.
 2. مطابق قوانين بين ­المللي کپي­ رايت، کليه ­ي مندرجات اين پايگاه شامل لوگوها، تصاوير، مندرجات، نرم­ افزارها و... جزء دارايي­هاي بانک صادرات ايران بوده و هر گونه استفاده از آن ممنوع مي­باشد.
 3. کليه ­ي خدمات و اطلاعات اين پايگاه براي استفاده­ ي اعضاي باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران بوده و هرگونه سوء­استفاده از آن داراي پيگرد قانوني مي ­باشد.
 4. به منظور حفظ حريم خصوصي افراد، باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران هيچ­ يک از اطلاعات ارائه شده از سوي اعضا و اطلاعات مربوط به امتياز ايشان را در اختيار سايرين قرار نخواهد داد.
 5. اطلاعات وارد شده از سوي شما صرفاً توسط بانک صادرات ايران و واحدهاي تابعه و به منظور ارتقاي سطح کيفي محصولات ارائه شده مورد بهره­ برداري قرار خواهد گرفت.
 6. در صورت تشخيص عدم صحت اطلاعات ارائه شده از سوي افراد، باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران مي­ تواند نسبت به اصلاح و جايگزيني آن با اطلاعات صحيح اقدام نمايد.
 7. هرگونه نقل قول از مطالب اين پايگاه، صرفاً براي پايگاه­هايي که منافع غيرتجاري را دنبال مي کنند و با ذکر منبع، مجاز است.
 8. هرگونه تلاش براي دسترسي غيرمجاز به اجزا، اسناد، اطلاعات، محتويات و... اين پايگاه از طريق رمزگشايي، هک و هر روش غيرمجاز ديگر ممنوع مي­ باشد.
 9. استفاده از هر برنامه، الگوريتم يا عمليات براي کپي يا هدايت بخشي از اطلاعات اين پايگاه ممنوع مي­ باشد.
 10. باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران اختيار دارد درخواست متقاضيان براي عضويت در باشگاه را بررسي نموده و نسبت به پذيرش يا عدم پذيرش آن تصميم­ گيري نمايد. همچنين در صورت تشخيص تخلف هر يک از اعضا از قوانين و مقررات، باشگاه مي ­تواند به صورت يک طرفه و بدون اعلام قبلي، نسبت به لغو کليه امتيازات و عضويت وي اقدام نموده و حق هرگونه ادعا و اعتراض در اين خصوص از اعضا سلب شده است.
 11. محدوده فعاليت اعضا در باشگاه صرفاً انجام فعاليت­هاي مجاز منطبق بر اهداف باشگاه بوده و ارسال هرگونه مطالب خلاف قانون و اخلاق، ويروس­هاي رايانه­ اي، درخواست­هاي تجاري و تبليغاتي، فعاليت­هاي سياسي، نامه­ هاي زنجيره­اي و... ممنوع مي­باشد و در صورت وارد آمدن هرگونه خسارت به بانک صادرات ايران و واحدهاي تابعه، ناشي از فعاليت اعضا خارج از حدود تعيين شده، مسئوليت جبران آن بر عهده شخص يا اشخاص خاطي مي­باشد.
 12. هر گونه تصميم­ گيري در خصوص امتيازات اعم از نحوه کسب، سقف قابل اکتساب، مدت زمان اعتبار، اختيارات اعضا در استفاده و شرکت در طرح­ها و قرعه­ کشي­ ها، تعديل، ارزش ريالي امتيازات و... همچنين تصميم ­گيري درخصوص تغيير زمان­بندي امتيازات و طرح­ها، توقف عضويت اعضاي غيرفعال، اعطاي جوايز و پاداش­ها و... در اختيار باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران مي ­باشد و هيچ يک از افراد حق ادعا يا اعتراضي در اين خصوص ندارند.
 13. هر­گاه براي باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران محرز گردد که امتياز کسب شده توسط هر يک از اعضا با انجام عمليات غير واقعي و صوري کسب شده است، باشگاه اختيار دارد به صورت يک طرفه و بدون اعلام قبلي نسبت به توقف فعاليت ايشان در هر مرحله­ اي که باشند، اقدام نمايد و افراد مذکور حق هرگونه ادعا و اعتراضي را از خود سلب مي­ نمايند.
 14. در صورت بروز هرگونه مشکل فني و محدوديت در دسترسي به وب ­سايت، باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران نهايت تلاش خود را جهت رفع مشکل در اسرع وقت خواهد نمود ليکن هيچگونه تعهد و مسئوليتي در قبال مشکلات احتمالي به وجود آمده نخواهد داشت.
 15. وجود لينک باشگاه مشتريان بانک صادرات ايران در وب­ سايت­ها و وبلاگ ­ها به معناي تاييد محتواي آنها از سوي باشگاه نمي­باشد.
 16. کليه ­ي اعضاي باشگاه، ضمن ثبت­نام در باشگاه، مقررات مريوطه را مطالعه نموده و موافقت خود را با شرايط آن اعلام مي ­نمايند.
 17. در صورت انجام هر گونه تخلف و عدم رعايت قوانين و مقررات مندرج در سايت، بانک صادرات ايران حق دارد حسب صلاحديد خود نسبت به پيگيري موضوع از طريق مراجع قضايي، واحدهاي حقوقي و ساير نهادهاي مرتبط اقدام نمايد.